Szamba betonowe – są to zbiorniki bezodpływowe, z których ścieki nie mogą przedostawać się do gruntu i wód gruntowych. Dostępne są najróżniejsze rodzaje szamb betonowych. Szamba składają się ze zbiornika, pokrywy zbiornika, kominka oraz pokrywy włazu. Różnią się wymiarami, pojemnością, kształtem czy zastosowaniem. Można zatem dobrać rozmiar i rodzaj szamba zgodnie z zastosowaniem i miejscem, w którym będzie ono eksploatowane.Szamba z tworzyw PCV – są to zbiorniki bezodpływowe, z których ścieki nie mogą przedostawać się do gruntu i wód gruntowych. Dostępne są najróżniejsze rodzaje szamb plastikowych. Do budowy zbiorników wykorzystuje się żywice poliestrowe, tak zwane laminaty, zbrojone włóknem szklanym. Jest to jeden monolityczny zbiornik. Ich zaletą jest nieduży ciężar. Zależnie od pojemności ważą od 80 kg więc są lekkie. Łatwo je transportować i montować zbiornik Różnią się wymiarami, pojemnością, kształtem czy zastosowaniem. Można zatem dobrać rozmiar i rodzaj szamba zgodnie z zastosowaniem i miejscem, w którym będzie ono eksploatowane.Separatory - stosuje się do oczyszczania wód deszczowych, roztopowych i po procesowych z terenów, które zagrożone są skażeniem substancjami ropopochodnymi (np. warsztaty samochodowe). Ścieki przepływając przez separator zostają w sposób mechaniczny oddzielane. Oleje i emulsje zostają na powierzchni, a pozostałe ścieki odprowadzane są do kanalizacji. Dobór urządzenia sprowadza się do określenia jego wielkości nominalnej. Wielkość ta określa maksymalny przepływ ścieków deszczowych lub procesowych, dla których zostanie dotrzymana zakładana redukcja stężeń substancji ropopochodnych na odpływie z separatora.

Oferta - Szamba

Nasza Firma świadczy usługi w zakresie dostawy i montażu:
- szamb betonowych jedno i wielokomorowych,
- szamb z tworzyw PCV
- zbiorników na deszczówkę,
- zbiorników na gnojówkę i gnojownicę,
- separatorów itp.
Usługa montażu realizowana  jest kompleksowo przez naszą firmę bądź też po uzgodnieniach z inwestorem w określonym zakresie. Montowane zbiorniki posiadają pełną dokumentację w zakresie atestów i deklaracji zgodności. Nasza Firma montując szamba i rożnego rodzaje zbiorniki   korzysta wyłącznie z własnego sprzętu. Wykopy prowadzone są pod nadzorem pracowników firmy SOLARPROFI. Głębokość wykopów, posadowienia szamb czy zbiornika jest ustalana przez ekipę montażową. Montaż może być przeprowadzony bez udziału inwestora.
Współpracujemy z renomowanymi firmami produkującymi sprawdzone zbiorniki zaakceptowane przez Instytut PZH. Stosujemy materiały i urządzenia renomowanych producentów, a na swoje usługi dajemy gwarancję.

.